mezczyzna-i-kobieta-w-lozku

Wiele mówi się o miłości od pierwszego wejrzenia, jednak to uczucie nie zdarza się często. Zazwyczaj trzeba włożyć wiele pracy i bardzo się postarać, żeby osoba, która się podoba, też zwróciła na Ciebie uwagę, a jeszcze trudniej ją w sobie rozkochać. Ale nie jest to niemożliwe.

NIE SZATA ZDOBI CZŁOWIEKA?
Wprawdzie mówi się, że przysłowia są mądrością narodu, ale to powiedzenie nie do końca sprawdza się, gdy dziewczyna chce, by chłopak się w niej zakochał. Każdy mężczyzna to wzrokowiec, więc na początku zawsze zwraca uwagę na wygląd. Kobieta nie musi być klasyczną pięknością (takich często mężczyźni wręcz unikają), ale powinna mieć w sobie to „coś” oraz umieć podkreślić swoje atuty. Gdy wie, że ma ładne oczy, powinna dodatkowo podkreślić je odpowiednim makijażem. Każdy chłopak lubi długie, wytuszowane (ale bez przesady) rzęsy i pomalowane usta. Ważne są też ładne włosy. Niejeden facet nie widzi różnicy między ciemną blondynką a szatynką, ale na pewno zauważy, że dziewczyna ma włosy zadbane i po prostu ładne. I nie jest prawdą, że mężczyźni preferują kobiety z długimi włosami. Często podobają im się fajne krótkie fryzurki, które nadają dziewczynie charakteru.

ZMYSŁOWY ZAPACH
Mężczyźni to typowi wzrokowcy, ale uwielbiają też, gdy kobieta pięknie pachnie. Gdy chcesz go w sobie rozkochać, intrygujące perfumy na pewno Ci w tym pomogą. Pamiętaj jednak, żeby wybrać zapach odpowiedni dla Twojego wieku, lekki i rześki. Nie podbieraj mocnych perfum mamie, bo może się okazać, że takich samych używa znienawidzona przez chłopaka matematyczka czy wścibska sąsiadka, a wtedy osiągniesz zupełnie odwrotny skutek niż sobie założyłaś.

CIEKAWA OSOBOWOŚĆ I UŚMIECH.
Nawet najlepiej ubrana i zmysłowo pachnąca dziewczyna nie rozkocha w sobie chłopaka, jeśli oprócz urody nie będzie miała nic ciekawego do powiedzenia. Nie musisz mieć tych samych zainteresowań co on, choć to bardzo ułatwia sprawę. Ważne, żebyś szanowała jego pasje, zainteresowała się wynikiem meczu, który grała jego ulubiona drużyna, ale także miała swoje zainteresowania, o których będziesz mogła z nim porozmawiać. Nie pokazuj też humorów i staraj się mówić wprost o swoich potrzebach (choć uważasz, że on powinien sam się domyślać), bo nawet najbardziej zakochany chłopak nie wytrzyma długo z wiecznie niezadowoloną, naburmuszoną dziewczyną,choćby miała rzęsy do nieba i zniewalająco pachniała.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here