Większość mężczyzn to fani motoryzacji, dlatego idealnym prezentem dla chłopaka będzie przejażdżka sportowym autem po torze wyścigowym, szalona jazda off-road terenówką czy poprowadzenie prawdziwego czołgu. Na urodziny faceta można mu również ofiarować wejściówkę na strzelnicę, karnet na siłownię czy zabawę na flyboardzie.

Prezent dla niego – przejażdżka samochodem wyścigowym, terenówką, czołgiem

Prezent dla faceta w postaci vouchera na przejażdżkę sportowym autem, po profesjonalnym torze wyścigowym, z pewnością ucieszy każdego fana motoryzacji. Największą popularnością cieszą się takie modele aut, jak: Porsche, Ferrari, Lamborghini, Ford Mustang, Chevrolet czy BMW. Po wcześniejszym ustaleniu ilości okrążeń i krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa na torze, posiadacz vouchera może usiąść za kierownicą i poczuć się jak prawdziwy kierowca rajdowy.

Szalona jazda off-road to pomysł na prezent dla miłośników ekstremalnych wrażeń. Uczestnik zabawy ma za zadanie pokonać trasę, pełną różnego rodzaju przeszkód, samochodem terenowym. Wyjątkowym przeżyciem jest również przejażdżka monster truckiem, czyli autem, które przypomina tradycyjnego pick-upa, jednak jest dużo większe, bo jego wysokość sięga prawie 4 metrów. Osoby poniżej 18. roku życia mogą również skorzystać z jazdy, ale zajmują wtedy miejsce pasażera.

Oryginalnym pomysłem na prezent dla ukochanego jest voucher na przejazd czołgiem. To wyjątkowa atrakcja, zwłaszcza dla miłośnika militariów. Uczestnik zabawy może samodzielnie poprowadzić pojazd po specjalnie do tego przygotowanym terenie.

Strzelnica jako pomysł na prezent

Na urodziny chłopaka można ofiarować mu wejściówkę na profesjonalną strzelnicę. Na miejscu, po wcześniejszym szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi broni palnej, uczestnik ma możliwość strzelać z różnego rodzaju sprzętu, np. karabinów maszynowych, strzelb czy pistoletu snajperskiego.

Prezent dla miłośnika aktywności fizycznej

Mężczyźnie, który lubi dbać o swój wygląd a ćwiczenia fizyczne sprawiają mu przyjemność, można ofiarować karnet na siłownię lub zajęcia z trenerem personalnym. Ciekawym urozmaiceniem upominku urodzinowego jest również zafundowanie chłopakowi rozpisanego planu treningowego dostosowanego indywidualnie do jego kondycji, stanu zdrowia czy trybu życia, jaki prowadzi.

Lot na flyboardzie

Flyboard to wyjątkowa zabawa na wodzie, która pozwala wykonywać różnego rodzaju ewolucje. Uczestnik zakłada specjalne buty zamocowane do deski, która podpięta jest do rur, przez które przepływa woda pod bardzo wysokim ciśnieniem. Moc tłoczonej wody pozwala unieść człowieka na wysokość kilku metrów, a po krótkim zapoznaniu się ze sprzętem, umożliwia wykonywanie powietrznych ewolucji. Posiadacz vouchera, dla bezpieczeństwa, zostaje wyposażony kamizelkę asekuracyjną oraz kask.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here