Całowanie z języczkiem

Pocałunek to bardzo intymny sposób okazania sobie uczuć. Oczywiście wiele osób, szczególnie bardzo młodych, eksperymentuje i całują się nawet z osobami, które nie są im szczególnie bliskie. Powody takich zachowań są różne. Niektórzy wstydzą się, że większość ich kolegów ma takie doświadczenia już za sobą, a oni nigdy jeszcze się nie całowali. Inni robią to ” dla sportu”, po to, by później przechwalać się swoimi podbojami. Jednak naprawdę smakuje tylko pocałunek z osobą, na której nam naprawdę zależy i jest dla nas kimś wyjątkowym.

JAK NA FILMIE

Na wielu filmach można zobaczyć partnerów, którzy całują się z języczkiem. Jest to tak zwany francuski pocałunek, jednak na szczęście nie jest zarezerwowany tylko dla mieszkańców kraju nad Loarą. Wiele młodych osób ma kompleksy, że nawet jeśli całują się z partnerem, to nie robią tego tak jak na filmach. Niektórzy uważają, że pocałunki bez języczka są gorsze, a nawet boją się, że dziewczyna czy chłopak mogą ich zostawić i znaleźć sobie bardziej doświadczonych partnerów. Trzeba podkreślić, że każdy pocałunek jest ważnym doświadczeniem dla pary, a poznawanie siebie najlepiej smakuje, gdy robi się to małymi kroczkami, myśląc o sobie, ale przede wszystkim o tej drugiej osobie.

JAK TO ZROBIĆ Z JĘZYCZKIEM

Ważną sprawą jest wyczucie. Trzeba mieć pewność, że naprawdę i my i nasz partner tego chcemy. Nie warto robić nic na siłę, by nie pozostał niesmak. Najlepiej zacząć od delikatnych pocałunków i stopniowo, rozchylając językiem usta partnera delikatnie wsuwać go coraz dalej. Gdy nie wyczuwamy oporu, a wręcz przyzwolenie ze strony drugiej osoby, trzeba lekko przechylić głowę i wsadzić język w głąb ust. Należy przy tym pamiętać, by język nie przypominał sztywnego kołka, trzeba wykonywać nim delikatne koliste ruchy lub wprawiać w drżenie. Partner nie powinien także odczuwać jakby w jego ustach znalazł się młynek, który ma zemleć kawę. Całowanie ma być przyjemnością, a nie stresem. Nie warto się przejmować pierwszymi nieudanymi próbami. Gdy oboje tego chcecie, na pewno wkrótce osiągniecie mistrzostwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here