Jak się całować z chłopakiem

Pocałunek może mieć różne formy. Zawsze jest to dotknięcie ustami drugiej osoby. W ten sposób ludzie okazują sobie uczucia. Oczywiście najwięcej emocji wzbudza zawsze pocałunek między kobietą a mężczyzną. Wiele dziewczyn, które nigdy nie całowały się z chłopakiem, ma obawy, czy będą umiały to robić i nie zbłaźnią się, gdy już nadejdzie ta chwila. Na szczęście te obawy są bezpodstawne, bo gdy między dwiema osobami iskrzy i jest namiętność, pocałunek wychodzi spontanicznie sam.

PODEJRZANE NA EKRANIE
J eśli dziewczyna nigdy się nie całowała z chłopakiem, może podglądać, jak robią to amanci filmowi. W każdej komedii romantycznej jest scena, albo kilka scen, kiedy para zaczyna się całować. Taka obserwacja filmowych pocałunków, może być bardzo dobrą lekcją teoretyczną.

OD TEORII DO PRAKTYKI
Na szczęście każdy, prędzej czy później, nie będzie musiał zgłębiać wiedzy na temat pocałunków tylko na podstawie filmów, bo nadejdzie chwila, że sam tego doświadczy.
Gdy dziewczyna czuje, że za chwilę chłopak ją pocałuje, powinna lekko odchylić głowę do tyłu i delikatnie przechylić ja w bok. Gdy poczuje na ustach pocałunek chłopaka, może delikatnie na niego odpowiedzieć, na przykład poruszając swoimi ustami, oplatając mu ręce na szyi, żeby nie czuł się, jakby całował drewnianą kukłę.
W czasie pocałunku można zamknąć oczy. Wiele osób robi to odruchowo.. Pocałunek z zamkniętymi oczami sprawia, że lepiej odbierane są bodźce dotykowe i wrażenia są bardziej intensywne. Są jednak osoby, które w czasie pocałunku lubią patrzeć na drugą osobę i to sprawia im dodatkową przyjemność.

POCAŁUNEK Z JĘZYCZKIEM
Całowanie z języczkiem nazywane jest pocałunkiem francuskim. Niektórzy twierdzą, że tylko taki rodzaj pocałunku jest pełny i daje najwięcej satysfakcji, ale to nieprawda. Jeśli nie jesteś gotowa, nie powinnaś się zmuszać ani mieć z tego powodu wyrzuty sumienia, czy czuć się gorsza. Gdy z chłopakiem czujesz naprawdę bliską więź, stopniowo dojdziecie do tego sposobu całowania się, a wspólne odkrywanie siebie jest w miłości bardzo ważne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here