Co mężczyźni cenią w kobietach

Każdy mężczyzna jest inny i szuka w kobiecie innych cech. Jedni wolą drobne, delikatne kobiety, którymi będą mogli się opiekować, inni szukają silnych i samodzielnych dziewczyn, które będą im towarzyszyły na trudnym górskim szlaku i potrafią wbić gwóźdź w ścianę. Często chłopak instynktownie szuka kobiety podobnej do jego matki. Jeśli matka jest delikatna i subtelna, chłopak może czuć się trochę niepewnie przy silnej, niezależnej dziewczynie.

MIEĆ ” TO COŚ”
Czasem trudno jest powiedzieć, dlaczego niektóre kobiety, pozornie niezbyt atrakcyjne, cieszą się dużym powodzeniem wśród mężczyzn. Kiedy jednak przyjrzymy im dokładniej, okazuje się, że mężczyźni chętnie z nimi rozmawiają, bo mają szerokie horyzonty, znają się na wielu aspektach życia, a to panom imponuje. Bez względu na to, czy to eteryczna blondynka czy silna brunetka, dobrze, żeby miała coś ciekawego do powiedzenia. Minęły już czasy, gdy kobieta była tylko dodatkiem do mężczyzny. Dziś szuka on partnerki, z którą, gdy minie pierwsze zauroczenie, będzie mógł ciekawie spędzić czas i nie umrze z nudów, słuchając jedynie opowieści o miłosnych perypetiach bohaterów brazylijskiej telenoweli. Mężczyzna ceni w kobiecie, że ma swoje zainteresowania i pasje, nawet gdy są całkiem inne niż jego.

TYPOWI WZROKOWCY
Powszechnie wiadomo, że mężczyźni to wzrokowcy. Lubią patrzeć i podziwiać piękno. Nawet jeśli nie zwracają uwagi na szczegóły i rozróżniają tylko podstawowe kolory. Może nie powiedzą, że kobieta ma kobaltową suknię i karminowe usta, ale na pewno zauważą, że wygląda wystrzałowo. Każdy mężczyzna lubi, gdy dziewczyna jest zadbana. Natomiast, wbrew pozorom, niewielu jest panów, którym podoba się ostry, wyzywający makijaż. Cenią, gdy kobieta wygląda elegancko, ale naturalnie i adekwatnie do okazji. Makijaż w czasie wspólnego porannego joggingu może niekoniecznie jest wskazany, ale delikatny zapach perfum na pewno nie ujdzie jego uwadze.

BEZ FOCHÓW I KAPRYSÓW
Każdy mężczyzna jak ognia unika kobiet humorzastych, kapryśnych i obrażalskich. Zdecydowanie wolą krótką burzę, po której konfliktowa sytuacja się wyjaśnia i wszystko wraca do normy, niż ciągłe pretensje.
Mężczyzna ceni uśmiech i poczucie humoru.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here