brodacz

Zdarza się, że nawet para,która uchodziła za idealną, z jakiegoś powodu się rozstaje. Zawsze jest to sytuacja przykra, ale łatwiej się z nią pogodzić, gdy decyzja o rozstaniu była obustronna. Dużo trudniej, gdy to jedna strona porzuca tę drogą osobę, kiedy ta nadal jest zakochana i cierpi. Jeśli jest to prawdziwa miłość, warto o nią zawalczyć. Jak odzyskać chłopaka? Często zależy to od powodu, dla którego rzucił dziewczynę.

KŁÓTNIA I NIEPOROZUMIENIE
Jeśli powodem porzucenia dziewczyny była jakaś kłótnia, w czasie której chłopak poczuł się skrzywdzony czy urażony, szanse na powrót ukochanego są dość duże. Prawdopodobnie on też jeszcze kocha, a tylko urażona duma doprowadziła do rozstania. Najlepiej w takiej sytuacji jest spotkać się i spokojnie porozmawiać. Oczywiście, żadnej dziewczynie nie trzeba tłumaczyć, że na takim spotkaniu musi wyglądać wystrzałowo, żeby chłopak uświadomił sobie, co stracił. Zdecydowanie lepiej wypłakać się w domu i nie zafundować ukochanemu scen rozpaczy i błagania, żeby wrócił. Mężczyźni nie są tak emocjonalni jak kobiety, a płacz i histeria często ich przerastają. Lepiej spokojnie porozmawiać i spróbować wyjaśnić nieporozumienie.
A co zrobić, gdy on nie chce się spotkać i rozmawiać? Możesz napisać do niego na Facebooku, albo wysłać tradycyjny list.

INNA NA HORYZONCIE
Gdy przyczyną rozstania jest zainteresowanie chłopaka inną dziewczyną, sprawa może okazać się trudniejsza, ale nie beznadziejna.
Przede wszystkim nigdy nie mów źle o nowej dziewczynie ukochanego do niego samego lub jego kumpli. Wiadomo, że nie jest to łatwe i najchętniej nie zostawiłabyś suchej nitki na ” tej małpie”, ale takie uwagi zostaw na spotkania z przyjaciółką. Przy niej możesz sobie pozwolić na wyrzucenie całej złości na twoją rywalkę, czerwony od płaczu nos i rozmazany tusz. Przy nim – ani jednego złego słowa na temat jego nowej wybranki, powstrzymaj się też od złośliwych komentarzy na portalach społecznościowych.Niech widzi, że umiesz zachować klasę.

NIECH BĘDZIE ZAZDROSNY
Mężczyzna jest zdobywcą i najbardziej interesuje go walka o kobietę. Jeśli coraz częściej będzie widywał cię roześmianą u boku jakiegoś przystojniaka, jest wielce prawdopodobne, że zechce cię odzyskać i do ciebie wróci. Pamiętaj jednak, żeby być w porządku wobec przystojniaka i go nie skrzywdzić. Najlepiej, jak poprosisz o przysługę zaufanego kumpla lub kuzyna i otwarcie powiesz, o co chodzi. W innym przypadku możesz kogoś bardzo skrzywdzić, gdy dowie się, że był tylko pionkiem w jakiejś gierce między tobą, a twoim byłym chłopakiem.

WARTO?
Na koniec rada, od której tak właściwie należało zacząć. Pomyśl dobrze, czy naprawdę warto walczyć o chłopaka, który cię zostawił. Jeśli był to wynik głupiej kłótni czy nieporozumienia, to zawsze trzeba spróbować to wyjaśnić. Ale jak cię zdradził i zostawił dla innej…może lepiej odpuścić, choć na początku nie jest łatwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here