dekoracje weselne
fot. pexels.com

Ślubne dekoracje to temat rzeka – ich ilość jest niesamowita, a wybór zdecydowanie nie należy do najprostszych. Dowiedz się, jak nie podchodzić do wyboru dekoracji i motywu przewodniego wesela oraz jak wybrać ten właściwy, aby efekt końcowy był wyjątkowy!

Zobacz też: https://www.citeam.pl/slub-w-tropikalnym-stylu-czyli-jak-podkrecic-temperature-wesela-na-letni-skwar/

Najczęściej popełniany błąd przez Pannę Młodą

Kobiety, które wychodzą za mąż i nie korzystają z wedding plannerów, ale same zajmują się organizacją ślubu i wesela często popełniają jeden kluczowy błąd. Wynika on stąd, że ogromna ilość różnych klimatów i motywów przewodnich wesela, jakie można wykorzystać, doprowadza do misz maszu w głowie. Możesz się już domyśleć o co chodzi. Dokładnie jest to wybór kilku motywów przewodnich i wymieszanie ich. Wynika to stąd, że kobieta ma np. 2 lub 3 motywy, które bardzo się jej podobają, więc myśli sobie, że trochę weźmie z jednego, inne rzeczy z drugiego, a jeszcze inne z kolejnego motywu. Docelowo całość dekoracji jest jakby nijaka, mało konkretna, nie pasuje do siebie. 

Jest taka jedna zasada w wybieraniu i ewentualnie w łączeniu motywów dekoracji weselnych. Warto zdecydować się na jeden – chociaż wiadomo, że może to być problem. Jeśli to jest problem, aby wybrać jeden motyw przewodni, to ewentualnym dopuszczeniem, który może zapewnić fajny efekt końcowy jest wybór dwóch motywów, ale nadal to jeden powinien dominować. Ten drugi, dodatkowy powinien stanowić delikatne uzupełnienie.

Wybór motywu dekoracji

Do wyboru dekoracji najlepiej podejść od obejrzenia sali weselnej. Ten krok już bardzo dużo Ci podpowie, ponieważ zwyczajnie nie każdy motyw można zrealizować w weselnej sali. Jeśli ta jest bardzo oryginalna, ma konkretne kolory i zdobienia, to trudno może być Ci wdrożyć dekoracje sprzeczne ze stylem sali. 

Jeśli już wiesz, na co możesz sobie pozwolić na Twojej sali weselnej, oceń swoje finanse, które możesz przeznaczyć na dekoracje. One również podpowiedzą Ci na jakie dekoracje możesz sobie pozwolić, a które mogą być zbyt drogie. Następnie możesz wybrać 2 motywy i połączyć je tak, aby jeden dominował, a drugi był dodatkiem. 

Przeczytaj też: http://tuts.pl/organizujesz-przyjecie-w-domu-zobacz-jak-udekorowac-mieszkanie/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here