Fabertec to firma, która dostarczy Ci folię, jakiej potrzebujesz! Niezależnie od tego, czy szukasz folii ploterowej, okiennej, okleiny meblowej czy znakowej – znajdziesz je właśnie tutaj. Na tym jednak nie kończy się oferta firmy. Co jeszcze dostępne jest w asortymencie sklepu?

Fabertec – co ma Ci do zaoferowania?

Największą kategorię w sklepie Fabertec stanowią folie ploterowe (samoprzylepne). Dzięki szerokiej gamie produktów, na pewno znajdziesz interesujący Cię egzemplarz. Potrzebna Ci folia polimeryczna? Wylewana PVC? A może monomeryczna? Oferujemy bogaty wybór wszystkich gatunków, w rozmaitych kolorach oraz o powierzchniach zarówno matowych, jak i połyskliwych. Dostępne są także folie o różnych gramaturach. Pozwala to na perfekcyjne dobranie produktu niezbędnego do wykonania danej pracy. Tym bardziej, że każda z folii posiada na stronie sklepu swoją podstronę, na której znajduje się jej dokładny opis wraz z wszystkimi parametrami technicznymi.

Choć główny obszar działalności Fabertec to folie samoprzylepne, otrzymasz tu też farby do sitodruku i malowania styroduru, laminaty, narzędzia i materiały pomocnicze (jak rakle, wzorniki, noże, linijki, magnesy, a nawet rękawiczki!) oraz taśmy i błony klejące. Cały ten asortyment dedykowany jest przede wszystkim reklamom wykonywanym za pomocą różnego rodzaju folii ploterowych. Jeśli prowadzisz usługi reklamowe, w tym przygotowywanie reklam na samochody czy witryny, Fabretec może stać się Twoim głównym dostawcą niezbędnych do tego materiałów!

Wysoka jakość, niska cena!

Fabertec oferuje nie tylko materiały wysokiej jakości, lecz także w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Wszystkie folie w asortymencie sprzedawane są na metr bieżący (choć w nielicznych przypadkach na rolki), dzięki czemu możesz kupić dokładnie tyle folii, ile jest Ci potrzebne w danym momencie. Na uwagę zasługuje również szybkość realizacji zamówienia – towary zakupione na stronie sklepu przesyłane są natychmiast kurierem do odbiorcy. Przy zakupach za ponad 200 złotych nie płacisz za przesyłkę, co pozwala zaoszczędzić na kosztach!

Jeśli zajmujesz się reklamą wizualną, Fabertec to sklep wręcz idealny dla Ciebie. Zapoznaj się już dzisiaj z jego ofertą – mając tak solidnego i ekonomicznego dostawcę niezbędnych do prowadzenia działalności materiałów, możesz śmiało zaplanować rozwój swojej firmy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here