ścianki szklane loftowe

Ścianki szklane loftowe, zarówno w standardowych rozmiarach jak i mniejszych, stają się coraz bardziej popularne w aranżacji przestrzeni publicznych i biurowych. Często spotkać je można w galeriach handlowych, salonach spa, budynkach korporacyjnych czy punktach usługowych. Wyróżniają się one nie tylko wysoką estetyką, ale również trwałością.

Przestrzeń pracy zdefiniowana przez ścianki szklane

Loftowe ścianki szklane mogą służyć jako ścianki działowe, które wydzielają poszczególne stanowiska w biurze. Dzięki nim, miejsca pracy są od siebie oddzielone, ale jednocześnie pracownicy mają możliwość szybkiego porozumiewania się ze sobą.

Użycie szkła pozwala na zachowanie pełnej widoczności, co sprzyja utrzymaniu wysokiego poziomu motywacji do pracy. Pracownik musi czuć (i widzieć), że jest częścią większego zespołu, który wspólnie z nim pracuje na sukces firmy.

Ścianki szklane jako osłona dla tarasów

Ścianki szklane loftowe są również doskonałym rozwiązaniem podczas aranżacji przestrzeni domowej, zwłaszcza zewnętrznej. Mogą służyć jako osłona dla tarasu lub balkonu.

Tak wydzielona przestrzeń nabiera bardziej intymnego i przytulnego charakteru, a jednocześnie jest skutecznie odgrodzona od warunków atmosferycznych, zwłaszcza przy połączeniu ścianek szklanych z daszkiem (który również może być szklany!).

Ścianki przesuwne – funkcjonalność i estetyka

Ścianki przesuwne charakteryzują się nie tylko estetyką, ale również funkcjonalnością. Można je zastosować praktycznie wszędzie – między sypialnią a domowym biurem, między stanowiskami pracy czy w punkcie usługowym.

Ścianki szklane loftowe są bardzo praktyczne, zwłaszcza w mniejszych wnętrzach. W razie potrzeby uzyskania większej przestrzeni wystarczy je rozsunąć, a po zakończeniu pracy – zasunąć, ciesząc się ponownie odgrodzoną przestrzenią.

Ścianki szklane – nowoczesny element punktów usługowych

W punktach usługowych ścianki szklane loftowe pełnią wiele funkcji. Nie tylko wyznaczają one poszczególne stanowiska, ale również dbają o wizerunek placówki.

Klienci oceniają takie punkty nie tylko po jakości usług, ale również po ich wyglądzie. Szklane ściany zawsze dodają wartości aranżacji.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z Esglas

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here