portfel
fot: pixabay.com

Nastolatki to najbardziej wymagający i krytyczni konsumenci. Przykładają ogromną wagę nie tylko do swojego wyglądu, ale i rówieśników. Porównują, komentują, nie dadzą się zadowolić byle czym. Jeśli stoisz przed wyborem portfela dla nastolatka, podejdź do tego zadania z zaangażowaniem. 

Zobacz też: http://sekundaminuta.pl/wybieramy-idealny-portfel-dla-nastolatka-co-powinien-posiadac/

Łatwo popełnić tu gafę i prezent okaże się nietrafiony. Nastolatki nie mają pod tym względem skrupułów, jeśli podarek nie spełni ich oczekiwań, po prostu nie będą go używały. Lepiej więc poświęcić trochę czasu, by prezent ucieszył obdarowanego i długo mu służył.

Portfel dla nastolatki

Dziewczęta w tym wieku bardzo dbają o swój wygląd, o każdy detal. Ich stylizacja musi być nienaganna. Ślepo wierza modzie i za nią podążają również w kwestii wyboru dodatków takich jak portfele. Wybierając portmonetkę dla nastolatki zadbajmy o to, by była w jej stylu. Różowy błyszczący portfel, podarowany dziewczynie słuchającej ostrych, rockowych grup może okazać się kompletnym niewypałem. Prześledź aktualne trendy, jakie kolory i wzory królują w obecnym sezonie. 

Portfel dla nastolatka

Wbrew pozorom chłopcy w wieku nastoletnim zwracają dużą uwagę na szczegóły. Można zaryzykować nawet stwierdzenie, że w ich kręgach gadżety grają jeszcze większe znaczenie niż w przypadku dziewczyn. 

Funkcjonalność

Portfel powinien być przede wszystkim użyteczny. Zastanów się, jakie potrzeby i przyzwyczajenia  ma nastolatek. Może korzysta z wielu kart i przyda się większa ilość przegrudek na nie? Może przywykł nosić  portfel w kieszeni spodni i lepiej zdecydować się na mniejszy format portfela? Jeśli regularnie aktywnie uprawia sport może potrzebować kompaktowego portfela z nietypowym mocowaniem na przykład do paska?

Jakość ma znaczenie

Nie zapominaj, że jakość powinna być najważniejszym kryterium przy wyborze portfela dla nastolatka. Najbardziej trwałe są portfele wykonane ze skóry.  Wbrew pozorom wcale nie muszą być one takie drogie. Zrezygnuj z tanich, chińskich, materiałowych portfeli. Sprawdź zapięcia zamki. Upewnij się, ze portfel ma mocne szwy. Dziura w portfelu to przecież bardzo zły znak.

Przeczytaj też: http://www.blognazdrowie.pl/gdzie-odnalezc-smak-domowych-wedlin/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here