Podkład do twarzy

Idealny makijaż, który wykonujemy każdego dnia przed wyjściem z domu, zaczyna się od dobrej jakości i oczywiście dobrze dobranego pokładu. To najważniejszy element naszego wizerunku i to od niego zależy to, jak będziemy wyglądać przez cały dzień w pracy. Wbrew pozorom nie jest zbyt prosto wybrać odpowiedni podkład do twarzy, ponieważ ilość kosmetyków tego typu oraz ich różnorodność może nieraz zmylić. Co więcej, każda z nas ma inny typ urody oraz skórę o innych potrzebach, do których kosmetyki bezwzględnie należy dopasowywać. Czasem mamy obiekcje, żeby zapytać w drogerii o to, jak dobierać kosmetyk do typu urody. Właśnie z tego względu lepiej nieco o tym poczytać, zanim wybierzemy się na zakupy.
Podkład do twarzy jest w stanie dodać lub ująć nam nawet kilka lat. Dobrze dobrany kosmetyk sprawi, że nasza buzia będzie zawsze wyglądać zupełnie naturalnie, a przecież to właśnie na tym efekcie zależy nam najbardziej. Z kolei złej jakości kosmetyk sprawi, że na twarzy będziemy mieć wyraźną, sztuczną maskę.
Nie można również w kwestii podkładu do twarzy sugerować się opiniami naszych koleżanek, chociaż mogą być i faktycznie prawdziwe. Nasza koleżanka może chwalić kosmetyk, który nam zupełnie nie będzie pasować.
Jeśli posiadasz skórę suchą, najlepszym wyjściem będzie wybranie nawilżającego podkładu do twarzy; jeśli posiadasz skórę tak zwaną mieszaną bądź tłustą, powinnaś stosować bardziej wymagające kosmetyki, takie jak beztłuszczowe. Jeśli twoja skóra jest szczególnie wrażliwa, możesz skorzystać z kosmetyków również bezzapachowych, delikatniejszych.
Trzeba również wiedzieć, w jakiej formie mogą występować podkład do twarzy, szczególnie te, których należy unikać. Tłuste najczęściej występują w formie sztyftów oraz płynów. Lżejsze od nich będą musy.
Dla skóry o rozszerzonych porach powinno się korzystać z raczej jasnych podkładów, które będą maskować te niedoskonałości, w przeciwieństwie do ciemnych podkładów.

www.latawcedmuchawce.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here