Pasemka na blondzie

Już same włosy blond, klasyczne, „czyste”, uważane są za jedne z najpiękniejszych i jednocześnie najatrakcyjniejszych kolorów włosów. Jeśli jednak chcesz dodatkowo podkreślić ich urok, nie jest wcale to takie trudne – pod warunkiem, że wiesz jak wykonać profesjonalnie pasemka na blondzie.
Oczywiście najprostszym sposobem na balejaż jest udanie się do zakładu fryzjerskiego, w którym zostanie odpowiednio dobrany kolor pasemek do twojego naturalnego czy farbowanego odcienia blondu. Tam również farba zostanie nałożona w idealnych warunkach – to najlepszy sposób na piękną i modną fryzurę.
Modne pasemka na blondzie podkreślą naszą indywidualność oraz naszą naturalną urodę. Trzeba również pamiętać, że włosy blond są zdecydowanie delikatniejsze od włosów brunetek i również pod tym kątem dobierać odpowiednią dla siebie stylizację włosów. Te kilka czy kilkanaście pasemek na blondzie sprawi, że będziecie wyglądać jak gwiazdy filmowe, a wasza fryzura nie tylko zyska na objętości, ale również będzie rozświetlona, bo takie jest główne zadanie pasemek. Coraz szersza jest również paleta dostępnych kolorów, ponieważ moda nie zna stagnacji oraz nudy – dzisiaj pasemka na blondzie mogą być dosłownie w każdym kolorze. Nie na wszystkie propozycje jednak trzeba się od razu decydować – najważniejsze, aby czuć się w nich swobodnie oraz zwyczajnie dobrze, naturalnie. Tyko wtedy farbowanie będzie miało faktyczny sens.
Najmodniejszą stylizacją obecnie jest balejaż wykonywany z bardzo drobnych, cienkich pasm. W ten sposób uzyskuje się efekt bardzo delikatnego rozjaśnienia, pasemka są subtelne, nie rzucają się od razu w oczy, są delikatne i mają swój niepowtarzany, kobiecy urok i czar. To jedna z najchętniej wykonywanych form pasemek i w zasadzie ciężko się temu dziwić. Najkorzystniejszą kombinacją kolorystyczną będą pasemka również w kolorze blond, jednak w innym odcieniu oraz delikatne odcienie brązów.

www.twardyszparag.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here