jaką bieliznę kupić swojej kobiecie
fot. pexels.com

Kupowanie bielizny dla swojej partnerki, dziewczyny lub żony może stanowić kłopot dla niejednego mężczyzny. Zwłaszcza, iż nie zna się on na damskiej rozmiarówce, a nie chce sprawić przykrości swojej kobiecie poprzez ofiarowanie jej nieodpowiedniego kroju lub rozmiaru bielizny. Sprawdź, co powinieneś wiedzieć o zakupie damskiej bielizny!

Zobacz też: https://www.moda.info.pl/jak-uniknac-wpadki-podczas-kupowania-bielizny-damskiej/

Co nosi twoja kobieta?

Sprawdź, jeśli masz taką możliwość, co nosi twoja kobieta, jakie lubi fasony damskiej bielizny. Może to majtki bokserki, stringi lub figi? Sprawdzając co ma w szafie i wiedząc co najczęściej nosi będziesz już mieć pewność, jaki fason dolnej bielizny preferuje twoja wybranka.

To samo zrób ze stanikiem, ale wcześniej dowiedz się jakie są fasony i kroje damskich staników. Ponieważ istnieje wiele różnych fasonów, a ty z pewnością ich nie rozróżniasz, lepiej się dowiedz co i jak. Dowiedz się również, jak prawidłowo dobiera się staniki kobietom, aby w sklepie nie powiedzieć ekspedientce, że szukasz czegoś dla piersi takich w sam raz.

Zaskocz ją

Możesz również iść na żywioł i kupić zestaw bielizny dla swojej wybranki, który będzie prezentował twoje upodobania. Jednakże tu nie szalej zbytnio, kobiety mogą to źle odebrać, jeśli zakupisz im bieliznę rodem ze sklepu erotycznego.

Swoje gusta zaprezentuj kobiecie ostrożnie. Możesz ją podpytywać, gdy będziecie w sklepie, albo będziecie mijać witryny sklepów bieliźnianych, co sądzi o danym modelu lub kroju bielizny. Wówczas poznasz jej zdanie oraz reakcję i dowiesz się co myśli w tym temacie.

Pamiętaj również o przeznaczeniu bielizny. Czy ma ona ją nosić na co dzień i wówczas myśleć o tobie, czy ma być przeznaczona na wyjątkowe okazje czy upojną noc? Kobiety mają różne rodzaje bielizny w swoich szafach, które noszą w zależności od przeznaczenia oraz ubioru, który na nią nakładają. Nie każda kobieta lubi nosić stringi do pracy, ale za to chętnie założy je pod letnią sukienkę.

Przeczytaj też: http://dobrenawyki.pl/jak-znalezc-dobrego-barbera/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here