randka

Internet w obecnych czasach jest źródłem wiedzy, które oferuje nam mnóstwo przydatnych trików. Dodatkowo w obecnej dobie internet jesteśmy w stanie załatwić sobie wszystko nawet nie wychodząc z domu. Przez internet można zrobić zakupy do domu, opłacić rachunki, kupić nowy telewizor, czy poznać kogoś i umówić się na randkę. W internetowym świecie istnieje cała masa aplikacji randkowych, z których możemy korzystać z komputera czy smartfona. Czy jest to jednak bezpieczne?  

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/randki-w-sieci/

Od czego zacząć przygodę z randkowaniem online?

Większość osób, jeżeli chodzi o aplikacje randkowe patrzy tylko na zdjęcie. Nie ma w tym nic dziwnego. Każdy człowiek poszukując drugiej połówki ma swój typ, który mu się podoba. Jednej osobie będą podobać się blondyni, innej  bruneci. Tak samo możemy woleć niższą panterkę lub wyższą.

Umawianie się z osobą, która wcale nam się niepodoba nie będzie miało żadnego sensu. Zmarnujemy tylko swój czas, oraz czas drugiej osoby. Jakie zdjęcie i jaki opis wybrać? 

Jak powinna brzmieć pierwsza wiadomość?

Najważniejsze w tym wszystkim jest to, aby być sobą i nikogo nie udawać. Kłamstwa i tak wyjdą na jaw. Najlepiej jest wybrać zdjęcie na którym widać całą twarz, oraz sylwetkę. W opisie pisz tylko prawdę, opisz siebie, możesz zrobić to w zwykły lub w żartobliwy sposób. 

Wykluczone jest przede wszystkim kłamanie na temat tego jakie mamy stanowisko pracy czy jak wyglądamy. Przecież i tak w momencie kiedy dojdzie do spotkania, druga osoba odniesie wrażenie, że umawiała się z kimś innym i poczuje się oszukana. 

Szukając partnera przez internet zastanów się czy chcesz, aby zakochał się w Tobie czy w osobie, którą kreujesz przez kłamstwa i dopowiedzenia. 

Zobacz też: http://pelnakorzysci.pl/otwarty-zwiazek-czy-ma-on-sens/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here