Jak poderwać dziewczynę

Są chłopcy, dla których poderwanie dziewczyny nie jest żadnym problemem i przychodzi im bardzo łatwo. Wiele jednak osób jest nieśmiałych, czy po prostu nie ma doświadczenia w kontaktach z płcią przeciwną. Często mają oni wiele koleżanek, są lubiani w klasie, ale dziewczyny nie widzą w nich kandydata na partnera, raczej dobrego kumpla, który wytłumaczy matmę i powie, co jest zadane, ale na randkę umówią się z innym.

ZAIMPONUJ WIEDZĄ

Najbardziej popularną metodą poderwania dziewczyny jest zaproszenie jej do kina. Wbrew pozorom wcale nie jest to najlepszy pomysł. Po pierwsze, od razu możemy się spotkać z odmową i później trudno zebrać się kolejny raz na odwagę. Poza tym kino wcale nie jest dobrym miejscem na pierwszą randkę. To miejsce raczej nie sprzyja rozmowie, a wykorzystanie faktu, że gaśnie światło i próba pierwszego pocałunku, może się bardzo źle skończyć.

Dobrze jest poznać zainteresowanie dziewczyny i zdobyć jak największą wiedzę na ten temat. Poczytać, poszukać w internecie, zapytać kogoś, kto też interesuje się tym tematem. Przy najbliższej okazji, niby przypadkiem, można rozpocząć rozmowę i zabłysnąć wiedzą z zakresu zainteresowań dziewczyny. Może się okazać, że znajomość bardzo ciekawie się rozwinie i już w najbliższy weekend wybierzecie się razem na koncert lub wystawę albo zrobicie kilka zdjęć na konkurs fotograficzny, bo to jest wielka pasja dziewczyny. A co, jeśli się okaże, że ona nie ma żadnych zainteresowań? Znajomość z taką osobą szybko może okazać się bardzo nudna i chyba lepiej od razu rozejrzeć się za kimś ciekawszym.

UŚMIECH I KOMPLEMENTY

Nie ma dziewczyny, która jest nieczuła na komplementy. Ważne tylko, by trafić w jej gust. To, co spodoba się szalonej miłośniczce dyskotek, nie zawsze zaimponuje intelektualistce. Obie będą zadowolone, gdy usłyszą, że mają piękne oczy, ale sposób wygłoszenia tego komplementu należy dobrze przemyśleć. Banalne porównania nie zrobią wrażenia na miłośniczce książek, ale porównanie do bohaterki cenionej powieści już na pewno tak. I, co najważniejsze, posyłać dziewczynie uśmiechy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here