Jak rozpoznać, że podobasz się chłopakowi

Często się zdarza, że chłopak, któremu podoba się jakaś dziewczyna, ma duży problem, żeby jej to wyraźnie zasygnalizować. Mało jest dziewczyn, którym chłopcy mówią wprost, że są nimi zainteresowani. Zresztą takie bezpośrednie, obcesowe wyznania wcale nie są dobre, bo chłopak zastaje oceniony jako nieokrzesany gbur lub zarozumialec, który uważa, że jest bożyszczem dziewczyn.

SUBTELNE ZNAKI

Jeśli wciąż czujesz na sobie wzrok chłopaka i łapiesz jego ukradkowe spojrzenia, to pierwszy sygnał, który powinien zwrócić twoją uwagę. Zazwyczaj chłopak spogląda na ciebie, gdy myśli, że tego nie widzisz i szybko odwraca wzrok, kiedy spojrzysz w jego stronę. Zazwyczaj udaje, że zajmuje go coś zupełnie innego, na przykład wpatruje się w ekran telefonu lub nagle zaczyna tłumaczyć coś koledze.

Drugim sygnałem jest to, że zainteresowany tobą chłopak zazwyczaj znajduje się w pobliżu i jest w miejscach, w których się pojawiasz. Gdy ktoś urządza imprezę, na którą jesteś zaproszona, on zrobi wszystko, by też się na niej pojawić. Może nawet umówić się z dziewczyną, która mu się zupełnie nie podoba, aby jako jej partner wkręcić się na tę imprezę. Oprócz tego szuka sposobu, by zakumplować się z twoim bratem czy kuzynem albo często rozmawia z twoimi przyjaciółkami, mając nadzieje, że dzięki tym znajomościom zbliży się do ciebie. Zatem prosty wniosek- gdy ciągle widzisz go w pobliżu, czujesz jego ukradkowe spojrzenia i nagle zostaje kolegą twojego brata, możesz być pewna, że jest tobą bardzo zainteresowany.

BEZPIECZNY INTERNET

Internet jest narzędziem, które szczególnie lubią osoby nieśmiałe, ponieważ pozwala na bliższe poznanie jakiejś osoby czy nawet wyznanie jej uczuć z bezpiecznej odległości i w azylu własnego pokoju. Gdy zatem chłopak wyśle ci zaproszenie do znajomych na Facebooku, a potem widzisz, że jest aktywny zawsze wtedy, gdy ty jesteś i co chwilę wysyła ci jakieś wiadomości, to znak, że zależy mu na bliższej znajomości i wkrótce odważy się, by zaproponować ci spotkanie lub napisze wprost o swoich uczuciach. Jest to o tyle bezpieczna forma, że gdy się okaże, że nie jesteś zainteresowana znajomością, to przy najbliższym spotkaniu w realu po prostu żadne z was nie nawiąże do wyznania z Facebooka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here