Jak nie pomagają żadne diety odchudzające, jedź na wczasy

Odchudzanie to nie lada gratka dla osoby, która uwielbia jeść. Aby móc skutecznie się odchudzić często nie wystarczą diety i męczące ćwiczenia, nie raz bywa tak, że przyczyna leży dokładnie gdzie indziej. Brak wspierającego otoczenia, wszędzie reklamy o pysznych przekąskach, najbliżsi znajomi chwalący się, że ile by nie zjedli nigdy nic po nich nie widać. Tobie jak na złość kawałek czekolady pokazuje kolejne dwa kilo na plusie. Myślisz, że próbowałeś już wszystkiego? Jeżeli tak, to koniecznie jedź na wczasy odchudzające!

Nawyk. Jest to słowo klucz na tego typu wczasach. Aby móc się wzmocnić oraz utrwalić nawyk należy go powtarzać przez około trzy tygodnie codziennie. To już wystarczy, aby zaczęły się w Tobie gruntować nawyki odchudzające.

Niestety z reguły odchudzanie to choroba duszy. Podłoże otyłości tkwi w psychice. Dotkliwe traumy, niezrozumienie wśród rówieśników czy niezdrowa rywalizacja w pracy powoduje, że człowiek szuka pocieszenia i zajada. Nasz mózg w takim momencie potrafi „wyłączyć” ośrodek odpowiadający za sytość i w taki sposób przyjmujemy ogrom kalorii a co za tym idzie nabieramy nadprogramowe kilogramy.

Wczasy odchudzające to doskonała terapia! Nie tylko pomoże pokazać jak zdrowo się odżywiać, jakie treningi należy wykonywać. To przede wszystkim idealne miejsce, gdzie możesz pokonać swoje słabości w bezpiecznych dla siebie warunkach.

W domu dość często obiecałeś sobie, od jutra ćwiczę, od jutra dieta. Rano z silnym postanowieniem poprawy wyruszasz do pracy, a tu korek na drodze, kolega z pracy ma zły humor i powiedział coś uszczypliwego czy szef wybrał na kierownika twojego wroga. Wszystko poszło nie tak, a Ty co robisz? Zajadasz. Takie wczasy mają właśnie pokazać Tobie, jak sobie radzić w takich momentach, jak nie pękać i wierzyć w Siebie. To jest właśnie pokonywanie Siebie i własnych słabości. To właśnie od takich momentów zależy twoje odchudzanie i przyszłe życie.

W dodatku na takich wczasach możesz poznać niezliczoną ilość wartościowych znajomych. Nawet jeżeli w twoim towarzystwie nie ma wspierających Cię osób to takie wczasy zagwarantują Tobie, że nawiązując na nich przyjaźń masz wsparcie już cały czas. To nie jest jednorazowy wypad przetrwania, to przede wszystkim początek twojej drogi do lepszego życia.

Same korzyści płynące z wczasów odchudzających są tylko wtedy, kiedy i Ty dasz z siebie swoje sto procent,
– Jeżeli brakuje Tobie wiedzy na temat prawidłowego odżywiania się, to taką wiedzę dostaniesz.
– Jeżeli brakuje Tobie umiejętności jak prawidłowo powinieneś ćwiczyć oraz jaki ćwiczenia powinieneś wykonywać, u nas sprawdzisz co tak naprawdę twoje ciało potrafi.
– Jeżeli nie masz oparcia wśród znajomych, u nas nawiążesz przyjaźnie na całe życie.
– Jeżeli potrzebujesz pogadać bo coś Cię blokuje, nasi terapeuci pomogą rozwiązać każdy problem.

Jak widać stracić jedynie co to możesz zbędne kilogramy, które zagrażają twojemu zdrowiu. Nic nie ryzykujesz, a zyskać możesz swoje nowe życie, wspaniałe przyjaźnie, wyleczone traumy i spokój ducha. Zawalcz teraz o Siebie.

www.mojpodroznik.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here