Na jednej ze stron internetowych przeczytałam, że sauna wspomaga odchudzanie. Postanowiłam więc spróbować i przekonać się sama. Muszę przyznać, że oczekiwałam naprawdę pozytywnych efektów.
Wizyty w saunie okazały się być bardzo przyjemne. Byłam niesamowicie odprężona. Uczucie to sprawiło, że z chęcią powtarzałam tę kurację. Po miesiącu stwierdziłam, że nie widzę żadnych zmian, jeżeli chodzi o utratę kilogramów. Zdziwiłam się nieco, ponieważ po każdym wyjściu z sauny, odnosiłam wrażenie, iż jestem naprawdę lżejsza. Okazało się, że działo się tak za sprawą utraty wody z mojego organizmu. Po uzupełnieniu płynów, moja waga wracała do poprzedniego stanu.
Mimo, że sauna nie wspomagała mojego odchudzania, nie zrezygnowałam z niej. Ogromną zaletą jest to, że działa oczyszczająco na nasz organizm. Dostrzegłam również poprawę mojego samopoczucia. Stałam się bardziej zrelaksowana.
Faktem jest brak efektu zrzucania zbędnych kilogramów. Te dwie sprawy nie mają na siebie znacznego wpływu. Jednak myślę, że warto poddać się tej kuracji, ze względu na poprawę stanu zdrowia naszego organizmu.

www.podolodzy.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here