Praca w salonie samochodowym

Praca w salonie samochodowym może być spełnieniem marzeń wielu osób, których największą pasją od wielu lat jest motoryzacja. Oferta stworzona przez BMW stworzona jest do tych z Państwa, którzy nie czują się spełnieni w obecnej pracy i pragną zmienić coś w swoim życiu. To doskonała propozycja skierowana do ludzi pełnych zaangażowania, ambicji oraz pasji. Jeżeli nie są Państwo zadowoleni z obecnego stanowiska i chcą związać się z rozpoznawalną na całym świecie marką znaną z produkcji samochodów marki premium, zachęcamy do bliższego poznania przygotowanej przez nas oferty: https://www.praca-dealerbmw.pl/home/oferty-pracy/

Kogo poszukujemy na przygotowane stanowiska?

BMW oferuje wiele zróżnicowanych stanowisk dedykowanych osobom pełnym zapału do działania, komunikatywnym oraz wyróżniającym się wysoką kulturą osobistą. Większość z nich dotyczy sektora sprzedaży. Jakie wymagania muszą spełniać idealni kandydaci na te stanowiska?

Przede wszystkim oczekujemy aplikacji od osób, które wyróżniają się doświadczeniem na podobnych stanowiskach. Jeżeli nie posiadają Państwo takowego, wymagamy umiejętności oraz chęci szybkiego uczenia się. Czekamy na osoby, które są pasjonatami motoryzacji, posiadają wiedzę o samochodach, a także nowościach na motoryzacyjnym rynku. Liczymy na zgłoszenia od ludzi, którym nieobce są standardy obsługi klienta, potrafiących skutecznie negocjować, umiejących nawiązywać długofalowe relacje z klientami. Empatia, umiejętność słuchania, dobra organizacja pracy, a także cierpliwość to cechy, których oczekujemy od naszych pracowników. Wymagamy posiadania prawa jazdy kategorii B, a także praktyki w prowadzeniu samochodu. Dodatkowym atutem będzie oczywiście znajomość języków obcych na poziomie komunikatywnym.

Co oferujemy naszym pracownikom?

W zamian mamy do zaoferowania bardzo dobre warunki pracy, które z pewnością sprostają Państwa wymaganiom. Korzystna umowa, terminowe wynagrodzenie, premie uznaniowe oraz liczne szkolenia to u nas standard. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych pracowników, którym pragniemy zapewnić pracę w miłej i przyjaznej atmosferze w gronie młodych, ambitnych osób nastawionych na sukces.

Liczymy na owocną współpracę. Czekamy na aplikacje od prawdziwych miłośników motoryzacji, którzy chcą znaleźć pracę swoich marzeń, pozwalającą na otrzymanie nie tylko korzystnego wynagrodzenia, ale także codziennej satysfakcji, a także nowych, inspirujących zadań. W razie pytań zachęcamy do kontaktu internetowego bądź telefonicznego z naszymi przedstawicielami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here