Chcesz mieć estetyczny, solidny garaż, ale nie chcesz dużo płacić? A może szukasz garażu, który będzie doskonale komponować się z innymi obiektami na terenie posesji? W obu przypadkach możesz wydać rozsądną kwotę za garaż blaszany, który będzie wyglądać niczym… drewniany. Jak to możliwe? Już wyjaśniamy.

Garaże Permium, czyli estetyka i solidność

Rozwiązaniem tej zagadki są garaże wykonane ze specjalnej blachy drewnopodobnej. Dzięki temu masz tańszy garaż blaszany, który wygląda jak dość drogi garaż drewniany! A ponadto łatwo dopasować go do domu czy posesji – producenci oferujący garaże z blachy drewnopodobnej proponują ich różnorakie wersje kolorystyczne – zaczynając od naturalnego jesionu, poprzez rozmaite odcienie brązu, kończąc na takich artystycznych barwach, jak złoty dąb. A co garaże z blachy drewnopodobnej mają do zaoferowania w praktyce?

Przede wszystkim należy odnotować fakt, że konstrukcja tego typu wykonana jest w całości z profili zamkniętych. Dzięki temu garaż jest bardziej sztywny i wytrzymały na obciążenie, niż w przypadku tradycyjnej konstrukcji, w której używa się normalnych kątowników. Jest łatwy do ocieplenia wewnętrznego, jak i zewnętrznego – jednak w przypadku ocieplania zewnętrznego zatraci swój „drewniany” charakter, ponieważ dokonuje się tego poprzez obłożenie go płytami styropianowymi, które następnie tynkuje. Dlatego nie jest to zalecane, a wewnętrzne spokojnie wystarcza.

Czym różni się w praktyce garaż z blachy drewnopodobnej od zwykłego?

W praktyce, jeśli chodzi o wykorzystanie wnętrza, nie ma żadnych różnic pomiędzy garażem z blachy drewnopodobnej a zwykłej – tutaj również można spokojnie trzymać samochód, postawić regały, skrzynki, itp. Podobnie jak i zwykły garaż blaszany, także i ten może mieć okna oraz dodatkowe wyjście, nic też nie stoi na przeszkodzie, aby zastosować wedle wyboru zarówno bramę uchylną lub skrzydłową. W ofertach sprzedażowych można znaleźć garaże o różnych powierzchniach, możesz więc wybrać najlepszą dla siebie.

Gdzie kupić garaż z blachy drewnopodobnej?

Garaże z blachy drewnopodobnej nie są jeszcze szeroko rozpowszechnione. Jeśli szukasz takiej konstrukcji dla siebie, warto zainteresować się ofertą producenta CGT. Sprzedaje on nie tylko gotowe garaże z blachy drewnopodobnej, ale również może wyprodukować specjalnie dopasowane do życzeń klienta, dzięki czemu możesz osobiście wybrać wszystkie najważniejsze elementy konstrukcji – od rodzaju bramy po ilość okien. Odwiedź już dziś stronę CGT i dowiedz się więcej!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here