FunSurf - profesjonalnie i z pasją

Jeśli się uczyć to tylko od najlepszych. Dlatego jeśli planujesz zapisać się na kurs kite lub windsurfingu musisz poznać szkołę FunSurf. Pewnie zastanawiasz się dlaczego z tak wielu szkół polecam Ci akurat tę jedną. Przeczytaj artykuł, a przekonasz się, że to jedyny słuszny wybór dla każdego kto stawia pierwsze kroki w pływaniu na desce.

(Nie)trudne początki

FunSurf to jedna z najstarszych szkół windsurfingowych w Polsce. Powstała ponad 20 lat temu, w czasach gdy kite i windsurfing nie były jeszcze zbyt popularne w naszym kraju. Początki – jak wszędzie – były raczej skromne. Kilka desek i pędników. Na tamte czasy to jednak wystarczało. Obie dyscypliny nie cieszyły się jeszcze wtedy zbyt dużym zainteresowaniem w Polsce.

Moda na kite i windsurfing przyszła kilka lat później. Przez ten czas FunSurf nie był już niewielką szkółką na Helu. Z każdym rokiem firma rosła w siłę, uzupełniając swój sprzęt oraz unowocześniając metody nauczania. W czasie gdy nowe szkoły dopiero zaczynały swoją przygodę z windsurfingiem FunSurf, zachęcony dużym sukcesem otwierał właśnie drugą swoją bazę, na campingu Polaris.

Obecnie szkoła oferuje naukę windsurfingu w dwóch bazach (Chałupy i Polaris), mając do dyspozycji ponad 100 kompletów profesjonalnego, najwyższej jakości sprzętu.

Sekret sukcesu

Szkoła cieszy się ogromnym uznaniem wśród kursantów. Przeszukują watki pod hasłem nauka windsurfingu na forach internetowych można znaleźć wiele informacji od osób, które korzystały z nauki w szkole i szczerze ją polecają. Takie rekomendacje są bezcenne, i świadczą o ogromnym zaufanie jakie szkoła wypracowała przez lata swojej działalności.

O sukcesie firmy FunSurf zdecydowała…pasja. Nie ma tu mowy o przypadku. Założyciel firmy – Maciek Witkiewicz to pasjonat pływania na desce. Wieloletni zawodnik oraz instruktor. Dzięki umiejętnemu doborowi kadry instruktorów udało mu się stworzyć jedną z najlepszych szkół windsurfingu w Polsce.

Skorzystaj, bo warto

Jeśli szukasz sprawdzonej szkoły windsurfingu polecam ci właśnie FunSurf. To solidna firma, z dużym doświadczeniem i jako jedna z nielicznych ma stałe grono instruktorów, z którymi współpracuje przez wiele sezonów. FunSurf to bogata oferta szkoleniowa: kursy indywidualne i grupowe, tygodniowe i dłuższe, dla studentów, dzieci i osób w każdym wieku.

Wybierając FunSurf wybierasz wysoką jakość, najlepszy sprzęt, gwarancję bezpieczeństwa z wodną asekuracją i wyłącznie doświadczonych i licencjonowanych instruktorów. Sprawdź ofertę na windsurfing.com.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here