Dieta strukturalna dr. Bardadyna

Dieta strukturalna dr. Bardadyna to – jak przekonuje jej autor – specyficzny styl życia, dzięki któremu nie tylko chudniesz, lecz także oczyszczasz organizm z toksyn i obniżasz wiek biologiczny nawet o 15 lat. Zasady diety strukturalnej dr. Bardadyna są bardzo proste, m.in. dlatego, że w trakcie jej stosowania nie trzeba liczyć kalorii

Dieta strukturalna dr. Bardadyna – dla kogo jest przeznaczona?

Dieta strukturalna sprawdza się nie tylko w czasie kuracji odchudzającej. Dieta zaproponowana przez dr. Bardadyna jest przeznaczona dla każdego, kto czuje potrzebę regeneracji organizmu. Dietetyk zaleca ją także w profilaktyce i leczeniu chorób cywilizacyjnych, m.in. nadciśnienia, miażdżycy, podwyższonego poziomu cholesterolu, cukrzycy, nowotworów, depresji i zespołu przewlekłego zmęczenia.

Dieta strukturalna dr. Bardadyna – zasady

Zasady diety strukturalnej dr. Bardadyna są bardzo proste. W trakcie jej stosowania nie trzeba liczyć kalorii, a jedynie spożywać ściśle określone produkty z listy produktów strukturalnych, które m.in. przyśpieszają przemianę materii i oczyszczają organizm z toksyn. Należy także co najmniej raz dziennie pić opracowany przez dietetyka „eliksir młodości”.

Skuteczność diety strukturalnej - czy warto ją stosować

Dieta strukturalna dr. Bardadyna – produkty zalecane

Dr Bardadyn w trakcie kuracji odchudzającej zaleca spożywać naturalne produkty o maksymalnej zawartości najbardziej wartościowych składników odżywczych i minimalnej kaloryczności. Jak przekonuje dietetyk, stosowanie tego typu produktów przyśpiesza procesy regeneracji i odmładzania organizmu.

Eliksiry mlodości” dr. Bardadyna – koktajle w diecie strukturalnej

„Eliksiry młodości” dr. Bardadyna to koktajle skomponowane z odpowiednio dobranych produktów strukturalnych. Jak przekonuje dr Bardadyn – koktajle korzystnie wpływają na poprawę stanu zdrowia i samopoczucia oraz zmniejszają ryzyko wystąpienia chorób cywilizacyjnych. Dietetyk podpowiada, że każdy powinien wybrać koktajl najbardziej odpowiadający potrzebom organizmu.
1. wiśniowy – odmładzający, przeciwzmarszczkowy, przywracający gęstość skórze, inicjujący powstawanie kolagenu
2. fioletowy – wzmacniający wzrok i naczynia krwionośne
3. zielony – poprawiający przemianę materii, odchudzający
4. pomarańczowy – wzmacniający, uzupełniający witaminy i składniki mineralne

Dieta strukturalna dr. Bardadyna – efekty

Po zakończeniu diety strukturalnej powinien poprawić się stan cery. Wzmocnieniu powinna ulec również struktura układu kostno-stawowego, mięśni i naczyń krwionośnych. Po zakończeniu kuracji należy spodziewać się poprawy wyników morfologii, normalizacji poziom glukozy we krwi, obniżenia stężenie złego cholesterolu przy jednoczesnym wzroście dobrej frakcji HDL.

Dieta strukturalna dr. Bardadyna – ile można na niej schudnąć?

Jak podaje dr Bardadyn, osoba przestrzegająca zasad kuracji odchudzającej może schudnąć od 1 do 4 kg tygodniowo.

Kim jest twórca diety strukturalnej – dr Bardadyn?

Dr Marek Bardadyn jest irydologiem – lekarzem medycyny niekonwencjonalnej, który wyczytuje z oczu choroby ciała. Ponadto zajmuje się opracowywaniem diet i programów poprawiających metabolizm i sprzyjających odchudzaniu. Z jego pomocy korzystają osoby z całego świata, m.in. z Krajów Arabskich, szczególnie z Arabii Saudyjskiej, Kuwejtu i Bahrajnu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here